251718 papírová tapeta značky A.S. Création, rozměry 10.05 x 0.53 m

Papírová tapeta z kolekce Shades of White značky A.S. Création.

Dostupnost Skladem. Doručení obvykle do 2-3 dní.
Možnosti doručení
Kód: 251718
160 Kč
251718 papírová tapeta značky A.S. Création, rozměry 10.05 x 0.53 m
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty
Vyberte si kvalitu za příznivé ceny
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Nechte si odborně poradit s výběrem

Papírové tapety patří k tradičnímu materiálu, jehož zpracování vyžaduje určitou zručnost a zkušenost a lepení je o něco náročnější než u tapet vliesových, protože je třeba natírat lepidlem stěnu i tapetu a čekat, až tapeta provlhne. Nesmí se překročit doba vlhčení předepsaná výrobcem. Přesto jsou i tyto tapety oblíbené díky kvalitnímu provedení a příznivé ceně, díky níž je možné tapety obměňovat častěji, pokud rádi podléháme často se měnícím módním trendům nebo se chceme přizpůsobit aktuálním zájmům odrůstajících dětí. Tapety A.S. Création jsou vyrobeny z kvalitního recyklovaného papíru, vynikají dobrými vlastnostmi z hlediska prodyšnosti, světlostálosti, regulace vlhkosti i ekologie.

Objevte velký výběr tapet německého výrobce A.S. Création! Ať už hledáte tapetu s klasickým vzorem nebo dáváte přednost modernímu, minimalistickému designu, či industriálnímu nebo venkovskému stylu - A.S. Création má něco pro každý vkus. Spolupracuje také se známými designéry a světovými značkami. Stačí si jen vybrat z tapet splňujících nejvyšší požadavky kvality a nezávadnosti vyrobené s ohledem na životní prostředí.

UPOZORNĚNÍ!
Objednávejte vždy dostatečné množství tapet najednou, jen tak budete mít jistotu, že budou mít stejný odstín. Při pozdějším přiobjednání může již tapeta pocházet z jiné výrobní dávky (šarže – uvedeno na příbalovém letáku) a její odstín se může nepatrně lišit. Nelze doporučit lepení tapet různé šarže vedle sebe na jednu stěnu, mohou jen případně navazovat v rohu sousedních stěn.

Kategorie: Tapety
Barva: bílá
Vzhled / efekty: matný, s texturou
Styl: strukturální, jednobarevný
Katalog: Shades of White
Značka: A.S. Création
Rozměry: 10.05 x 0.53 m
Raport: bez sesazování vzoru
Materiál: papír
Použití: kancelář, předsíň / chodba, ložnice, obyvák
Světlostálost: dobrá stálobarevnost na světle
Způsob odstraňování: štěpitelná
Omyvatelnost: vysoce omyvatelná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: